HealHaus partnerem Juwenaliów 2024
/ 0 comments

HealHaus partnerem Juwenalia "Różne Pokolenia" 2024


Juwenalia "Różne Pokolenia" 2024

 

17 maja 2024 roku odbyły się wyjątkowe Juwenalia "Różne Pokolenia" – wydarzenie, które zgromadziło około 10 000 osób, zarówno studentów, jak i sympatyków akademickiej energii.

Wydarzenie miało miejsce na terenie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego przy ul. Marymonckiej 34 w Warszawie, oferując uczestnikom wystarczająco dużo miejsca na tańce i hulanki, nie zabrakło także drzew, które w wolnych chwilach dawały się podpierać tym bardziej zmęczonym.

Współpraca i wsparcie HealHaus

HealHaus miało zaszczyt być jednym ze sponsorów nagród dla uczestników tego niesamowitego wydarzenia, we współpracy z Akademią Pedagogiki Specjalnej APS.

Z wielką przyjemnością wspieraliśmy to wydarzenie mogąc uprzyjemnić uczestnikom ten wyjątkowy dzień wyjątkowymi nagrodami.

Unikalne gadżety od HealHaus

Oprócz bluz, rozdaliśmy również torby z różnorodnymi, kreatywnymi wzorami, takimi jak "But first, coffee", "Nerkot","Stomatorba", czy "Cuterus" zaprojektowane przez utalentowaną panią doktor Ironteflon. Jej prace można podziwiać na Instagramie (@ironteflon_). 

Muzyczne emocje na najwyższym poziomie

Organizatorami Juwenaliów były samorządy uczelni takich jak AWF Warszawa, APS Warszawa, WUM, PJATK, AMH oraz UTH Warszawa. Dzięki ich zaangażowaniu, na scenie pojawiły się znakomite zespoły i artyści: Dwa Sławy, Vito Bambino, Sylwia Grzeszczak, R.Z.W.I.R, Armand Dorosz, Krzyk mody, Felek x Kejdi. 

Podsumowanie

Juwenalia "Różne Pokolenia" 2024 były na pewno hucznym i dobrze zorganizowanym wydarzeniem pełnym muzyki i integracji różnych pokoleń.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego dnia, wspierając inicjatywę i wnosząc swój wkład w tworzenie niezapomnianych wspomnień. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom za wspaniałą współpracę i już nie możemy doczekać się kolejnych edycji tego fantastycznego wydarzenia!

 


0 comments

Leave a comment